MUSTANG APSARDZE - Mustang Apsardz- visu veidu objektu un personu apsardze
phone
infoportal.lv
LV
infoportal.lv
RU

Uz oficiālu saitu
SIA Mustangs Apsardze
www.mustangapsardze.lv

Sadaļa kategorijas

MUSTANG APSARDZE. JAUNUMI [1]
MUSTANG APSARDZE. KALKULATORS [1]
MUSTANG APSARDZE JURIDISKĀM PERSONĀM [3]
MUSTANG APSARDZE PRIVĀTPERSONĀM [3]
MUSTANG APSARDZE. APSARDZES VIRZIENI [6]
MUSTANG APSARDZE. APSARGĀJAMĀS TERITORIJAS [0]
MUSTANG APSARDZE. PAR MUMS [1]
MUSTANG APSARDZE. KONTAKTI [1]
Guard firm Mustang Apsardze [0]

Facebook

Statistic


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

MUSTANG APSARDZE

В категории объявлений: 3
Показано объявлений: 1-3


Сортировать по: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Skatījumi

Ja vēlaties justies droši savā dzīvoklī, viens no efektīvākajiem veidiem ir pakalpojumu, ko nodrošina apsardze, pieslēgšana. Neatkarīgi no tā, vai

būsiet devušies ierastajā naktsmierā vai arī ilgāku laiku uzturēsieties ārpus mājām, mūsu apsardzes risinājumi garantēs drošību Jums pašiem un Jūsu īpašumam.

Mustangs Apsardze piedāvā plaša spektra  apsardzes pakalpojumus. Mūsu speciālisti izvērtēs Jūsu mājokli, Jūsu vēlmes un iespējas, un piedāvās pašu piemērotāko veidu dzīvokļa pasargāšanai gan no ļaundariem, gan cita veida apdraudējuma. Mājoklī būtiska ir arī ugunsdrošība – tāpēc mūsu pakalpojumu klāstā atradīsiet arī risinājumus, kā pasargāt sevi no nopietnas uguns nelaimes.

 

Saviem klientiem piedāvājam plašu signalizācijas sistēmu klāstu:

 • Vietējā signalizācija – zemas uzstādīšanas un apkalpošanas izmaksas, darbojas tikai dzīvoklī.
 • GSM signalizācija – ziņa par trauksmi tiek nodota dzīvokļa īpašniekam SMS veidā viņa mobilajā telefonā, un dzīvokļa īpašnieks pats pieņem lēmumu, kādas darbības veikt.
 • Tehniskā apsardze jeb pults signalizācija – signāls par trauksmi tiek nodots drošības speciālistiem apsardzes postenī, kuri nekavējoties reaģē un ierodas objektā, izsaucot papildspēkus vai citus dienestus, ja nepieciešams. Šis ir efektīvākais apsardzes risinājums, jo pārkāpēji visbiežāk tiek notverti nozieguma izdarīšanas brīdī, tomēr jārēķinās ar laiku, ko apsardze pavadīs ceļā uz objektu – tāpēc pirms pults signalizācijas uzstādīšanas rekomendējam noskaidrot tuvākā apsardzes dienesta iecirkņa attālumu līdz dzīvoklim un iespējamo ceļā pavadāmo laiku. Mustangs Apsardze piedāvā tehniskās apsardzes pakalpojumus sākot no 10 EUR/mēnesī.
 • Ugunsdrošības signalizācija – tā brīdinās jūs pašus un arī drošības dienestu par dūmiem dzīvoklī, lai savlaicīgas rīcības rezultātā uguns nodarītie postījumi būtu iespējami mazāki, un ugunsdrošība mājoklī būtu augstā līmenī.

Mustangs Apsardze speciālisti sagatavos kompleksu, efektīvu un ekonomiski izdevīgu risinājumu, kas izstrādāts tieši Jūsu dzīvokļa drošībai. Sazinieties, lai saņemtu piedāvājumu, kas piemērots tieši Jums!

www.mustangapsardze.lv

MUSTANG APSARDZE PRIVĀTPERSONĀM | Skatījumu skaits: 608 | Datums: 02.10.2019 | Komentāri (0)

 

Dzīvojot privātmājā, Jūs ik dienas varat izbaudīt komfortu un neatkarību,tomēr vienlaikus nepieciešams parūpēties arī par drošību. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu nams atrodas privātmāju ciemata centrā vai lauku viensētā, Mustangs Apsardze nodrošinās visu nepieciešamo Jūsu drošībai.

Mustangs Apsardze jau vairākus gadus nodarbojas ar signalizācijas sistēmu ierīkošanu visdažādākajos objektos. Mūsu augstais ekspertu līmenis ļauj piemeklēt pašus piemērotākos risinājumus, kā pasargāt Jūsu īpašumu no ļaundariem vai cita veida apdraudējuma. Rūpējoties par Jūsu drošību, atgādinām, ka ikvienā namā būtiska ir arī ugunsdrošība, tāpēc mēs piedāvājam arī gatavus risinājumus, kā pasargāties no ugunsgrēka. Lai signalizācija būtu efektīva, kā arī kabeļu un sensoru izvietojums netraucētu interjeram, tās ierīkošana jāveic jau būvdarbu vai remonta laikā – tāpēc aicinām par drošības risinājumiem sākt domāt jau savlaicīgi.

 

Mūsu klientiem piedāvājam plašu signalizācijas sistēmu klāstu, kas piemērots tieši privātmājām:

 • Signalizācija – privātmājā piedāvājam uzstādīt signalizācijas sistēmas dažādos līmeņos. Signalizāciju, kas reaģē uz kustību, var uzstādīt mājas vienā vai vairākos stāvos, kā arī mājas pagalmā. Atsevišķi varam ierīkot signalizācijas sistēmu, kas reaģē uz logu vai durvju atvēršanu, izsišanu vai uzlaušanu. Signāls par trauksmi nonāks pie Mustangs Apsardze, un mūsu drošības speciālisti nekavējoties reaģēs un ieradīsies objektā, izsaucot papildspēkus, ja nepieciešams.
 • Trauksmes poga – īpaši piemērota privātmājām nomaļās vietās. Šī sistēma vairāk domāta mājinieku drošības sajūtai, lai viņi jebkurā brīdī, jūtoties apdraudēti, varētu izsaukt ātrās reaģēšanas brigādi, kas nekavējoties ieradīsies īpašumā.
 • Videonovērošana – videonovērošanas sistēmu uzstādām vietā, kur tā ļauj fiksēt mājas tuvumā notiekošo, turklāt darbojas arī ieraksta funkcija, ko nepieciešamības gadījumā iespējams analizēt.
 • Fiziskā apsardze – ja esat devušies tālākā ceļojumā vai komandējumā, un mājā neviena nav, Jūs varat nolīgt Mustangs Apsardze apsargus tieši šim periodam. Apsardzes darbinieks pieskatīs Jūsu īpašumu un veiks regulāras apgaitas visu diennakti vai arī tikai diennakts tumšajā laikā.
 • Ugunsdrošības signalizācija – tā nepieciešama Jūsu un Jūsu īpašuma pasargāšanai, panākot, ka ugunsdrošība īpašumā ir augstā līmeņi. Ugunsdrošības signalizācija brīdinās Jūs un drošības dienestu par dūmiem Jūsu mājā, lai savlaicīgas rīcības rezultātā uguns nodarītie postījumi būtu iespējami mazāki.  Īpaši svarīgi ir ugunsdrošības signalizāciju uzstādīt kamīna tuvumā, kurtuvē, virtuvē un saunā. Mustangs Apsardze piedāvā kvalitatīvas un efektīvas ugunsdrošības sistēmas uzstādīšanu un tās apkalpošanu.

Augstākā līmeņa apsardze un drošība tiek nodrošināta ar kompleksu pasākumu plānu:

 • Trauksmes signāls tiek pārraidīts vairākos kanālos, pēc tā saņemšanas ātrās reaģēšanas grupa nekavējoties izbrauc uz apsargājamo objektu un nepamet to, kamēr nenoskaidro trauksmes cēloni.
 • Par trauksmes signāla saņemšanu vai apsardzes sistēmas atbloķēšanu Jūs saņemsiet īsziņu uz telefonu.
 •  Operators un operatīvā apsardzes grupa darbojas pēc rīcības plāna, kas saskaņots ar Jums. Pat ja neesat sasniedzams, varat būt drošs, ka viss tiek kontrolēts.

Sazinieties ar Mustangs Apsardze drošības speciālistiem, lai saņemtu piedāvājumu, kas piemērots tieši Jums.

 
MUSTANG APSARDZE PRIVĀTPERSONĀM | Skatījumu skaits: 532 | Datums: 02.10.2019 | Komentāri (0)

Mēs nodrošinām pilna servisa apsardzes pakalpojumus – apsardzes sistēmas izvēli, uzstādīšanu un apkalpošanu – Jūsu ģimenes un īpašuma drošībai. Mūsu mērķis ir nodrošināt Jūs ar efektīvāko un ekonomiski izdevīgāko drošības sistēmas risinājumu.

 

http://www.mustangapsardze.lv/privatpersonam/

MUSTANG APSARDZE PRIVĀTPERSONĀM | Skatījumu skaits: 429 | Datums: 02.10.2019 | Komentāri (0)
 

Translate

Ieeja uz saitu

Meklēšana

Facebook
Самые популярные публикации, кликай!

Главная страница

Интересное в ОК

Интересное в Facebook

Интересное ВКонтакте

Интересное в Twitter

Интересное в Pinterest

Интересное в Youtube

Интересное в Draugiem

Интересное в Telegram