MUSTANG APSARDZE - Mustang Apsardz- visu veidu objektu un personu apsardze
phone
infoportal.lv
LV
infoportal.lv
RU

Uz oficiālu saitu
SIA Mustangs Apsardze
www.mustangapsardze.lv

Sadaļa kategorijas

MUSTANG APSARDZE. JAUNUMI [1]
MUSTANG APSARDZE. KALKULATORS [1]
MUSTANG APSARDZE JURIDISKĀM PERSONĀM [3]
MUSTANG APSARDZE PRIVĀTPERSONĀM [3]
MUSTANG APSARDZE. APSARDZES VIRZIENI [6]
MUSTANG APSARDZE. APSARGĀJAMĀS TERITORIJAS [0]
MUSTANG APSARDZE. PAR MUMS [1]
MUSTANG APSARDZE. KONTAKTI [1]
Guard firm Mustang Apsardze [0]

Facebook

Statistic


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

MUSTANG APSARDZE


MUSTANG APSARDZE. DZĪVOKĻA APSARDZE
02.10.2019, 13:02

Ja vēlaties justies droši savā dzīvoklī, viens no efektīvākajiem veidiem ir pakalpojumu, ko nodrošina apsardze, pieslēgšana. Neatkarīgi no tā, vai

būsiet devušies ierastajā naktsmierā vai arī ilgāku laiku uzturēsieties ārpus mājām, mūsu apsardzes risinājumi garantēs drošību Jums pašiem un Jūsu īpašumam.

Mustangs Apsardze piedāvā plaša spektra  apsardzes pakalpojumus. Mūsu speciālisti izvērtēs Jūsu mājokli, Jūsu vēlmes un iespējas, un piedāvās pašu piemērotāko veidu dzīvokļa pasargāšanai gan no ļaundariem, gan cita veida apdraudējuma. Mājoklī būtiska ir arī ugunsdrošība – tāpēc mūsu pakalpojumu klāstā atradīsiet arī risinājumus, kā pasargāt sevi no nopietnas uguns nelaimes.

 

Saviem klientiem piedāvājam plašu signalizācijas sistēmu klāstu:

  • Vietējā signalizācija – zemas uzstādīšanas un apkalpošanas izmaksas, darbojas tikai dzīvoklī.
  • GSM signalizācija – ziņa par trauksmi tiek nodota dzīvokļa īpašniekam SMS veidā viņa mobilajā telefonā, un dzīvokļa īpašnieks pats pieņem lēmumu, kādas darbības veikt.
  • Tehniskā apsardze jeb pults signalizācija – signāls par trauksmi tiek nodots drošības speciālistiem apsardzes postenī, kuri nekavējoties reaģē un ierodas objektā, izsaucot papildspēkus vai citus dienestus, ja nepieciešams. Šis ir efektīvākais apsardzes risinājums, jo pārkāpēji visbiežāk tiek notverti nozieguma izdarīšanas brīdī, tomēr jārēķinās ar laiku, ko apsardze pavadīs ceļā uz objektu – tāpēc pirms pults signalizācijas uzstādīšanas rekomendējam noskaidrot tuvākā apsardzes dienesta iecirkņa attālumu līdz dzīvoklim un iespējamo ceļā pavadāmo laiku. Mustangs Apsardze piedāvā tehniskās apsardzes pakalpojumus sākot no 10 EUR/mēnesī.
  • Ugunsdrošības signalizācija – tā brīdinās jūs pašus un arī drošības dienestu par dūmiem dzīvoklī, lai savlaicīgas rīcības rezultātā uguns nodarītie postījumi būtu iespējami mazāki, un ugunsdrošība mājoklī būtu augstā līmenī.

Mustangs Apsardze speciālisti sagatavos kompleksu, efektīvu un ekonomiski izdevīgu risinājumu, kas izstrādāts tieši Jūsu dzīvokļa drošībai. Sazinieties, lai saņemtu piedāvājumu, kas piemērots tieši Jums!

www.mustangapsardze.lv
Добавил: ADMIN |
Просмотров: 608 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0


avatar


 

Translate

Ieeja uz saitu

Meklēšana

Facebook
Самые популярные публикации, кликай!

Главная страница

Интересное в ОК

Интересное в Facebook

Интересное ВКонтакте

Интересное в Twitter

Интересное в Pinterest

Интересное в Youtube

Интересное в Draugiem

Интересное в Telegram