menu
person
Sludinājumu skaits kategorijā: 3
Parādītie sludinājumi: 1-3


Šķirot pēc: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Skatījumi

Noliktavas bieži vien ir telpas, kur koncentrētas materiāli nozīmīgākās vērtības, kas ir būtiski svarīgas uzņēmuma darbībai, tāpēc to drošībai jāpievērš īpaša rūpība. Mustang Apsardze nodrošina noliktavu profesionālu apsardzi, kas ne tikai novērsīs ielaušanās mēģinājumus, bet arī uzraudzīs visas noliktavu teritorijas drošību. Nepieciešamības gadījumā nodrošinām caurlaides punkta izveidi un apmeklētāju uzskaiti. Ārkārtas gadījumā, ja no objekta saņemts trauksmes signāls, objekta apsargi izsauc bruņotu ātrās reaģēšanas grupu.

Mustang Apsardze darbinieki nodrošinās uzņēmuma produkcijas, materiālu un mantu drošību un uzstādīto iekārtu apsardzi. Mūsu risinājumi, tostarp fiziskā apsardze, novērsīs trešo personu nesankcionētu pieeju noliktavas teritorijai, tostarp nodrošināsim sabiedrisko kārtību teritorijā un regulāru perimetra kontroli. Tāpat piedāvājam izveidot un kontrolēt autotransporta caurlaides sistēmu.

 

Jūsu noliktavas drošībai Mustang Apsardze piedāvā vairākus pārbaudītus risinājumus, kas tiek pielāgoti tieši jūsu vajadzībām:

 • Signalizācija – piedāvājam signalizāciju uzstādīt un aktivizēt pa zonām, tā nodrošinot nepārtrauktu noliktavas teritorijas un telpu drošību. Šāds risinājums ir efektīvs, ja noliktavā ir telpas, kur notiek regulāra darbība, un telpas, kurās darbinieki ieiet reti – arī zonās, kur netiek veiktas darbības, preces vienmēr būs pasargātas.
 • Ugunsdrošības sistēma – tā nepieciešama Jūsu darbinieku un Jūsu īpašuma pasargāšanai, panākot, ka ugunsdrošība noliktavā ir augstā līmenī. Ugunsnelaime ir viens no postošākajiem un, diemžēl, biežāk sastopamajiem apdraudējumiem tieši noliktavās, tāpēc ugunsdrošībai jāpievērš īpaša uzmanība.
 •  
 •  
 • Videonovērošana un videomonitorings – drošs un pārbaudīts veids, kā sekot notiekošajam noliktavā tiešsaistes režīmā, kā arī analizēt notikumus ierakstā. Mustang Apsardze nodrošina videonovērošanas sistēmas uzstādīšanu tieši noliktavā, taču noliktavu vajadzībām biežāk tiek piemērota attālinātā video novērošana, tostarp video ierakstīšana.
 • Tehniskā apsardze jeb pults apsardze – mūsu pieredze liecina, ka tā ir ieteicama piemērota noliktavās, kurās tiek glabātas īpaši vērtīgas vai bīstamas kravas, lai trauksmes situācijā būtu iespējams nekavējoties izsaukt drošības dienestu.
 • Fiziskā apsardze – piemērota noliktavām, kurās ir liela apmeklētāju, piegādātāju un klientu kustība. Fiziskās apsardzes darbinieks kontrolē visas personas, kas iekļūst noliktavā, kā arī veic regulāras apgaitas visā noliktavas teritorijā. Fiziskā apsardze piemērota arī noliktavās, kurās vēl nav uzstādītas citas drošības sistēmas vai arī to uzstādīšana nav iespējama.

Sazinieties ar Mustang Apsardze drošības speciālistiem, lai saņemtu individuālu risinājumu, kas piemērots tieši Jūsu noliktavai!

MUSTANG APSARDZE JURIDISKĀM PERSONĀM | Skatījumu skaits: 460 | Datums: 28.09.2019 | Komentāri (0)

Neatkarīgi no tā, vai Jūsu birojā strādā desmit vai simts cilvēki, drošībai jābūt pirmajā vietā – tas svarīgi gan pašu darbinieku komfortam, gan biznesa aizsardzībai. Apsardzes firma Mustang Apsardze ir uzkrājusi pieredzi vairāku gadu garumā, kas ļauj nodrošināt drošību gan lielās biroju ēkās, gan nelielos ofisos, izstrādājot individuālus risinājumus ikvienam klientam. Turklāt varam lepoties – mūsu apsargi ir īpaši apmācīti ikdienas komunikācijai ar darbiniekiem un klientiem, līdz ar to mēs garantējam laipnu un korektu izturēšanos ikvienā situācijā.

Mūsu pakalpojumu klāstu var iedalīt vairākos virzienos. Viens no tiem ir vērsts uz darbinieku drošību un darba vides kontroli – mēs piedāvājam tādus risinājumus kā caurlaides sistēmas izveide un kontrole, sabiedriskās kārtības un noteikta režīma nodrošināšana. Rūpēs par materiālajām vērtībām mūsu pakalpojumu klāstā ir arī tehniskā apsardze ārpus darba laika, objekta videonovērošana 24 stundas diennaktī, kā arī inženiertehnisko un komunikāciju sistēmu darbības kontrole, tostarp ugunsdrošības ievērošanas pasākumi. Mēs piedāvājam arī apsardzes risinājumus ārpus darba telpām, tostarp auto novietnes apkalpošanu un autotransporta caurlaides sistēmas izveidi un kontroli.

Mūsu klientiem piedāvājam plašu apsardzes risinājumu klāstu, kas piemērots biroju ēkām un ofisiem:

 • Signalizācija – drošībai ārpus biroja darba laika, īpašām telpām birojā, kā arī biroja teritorijā.
 • Ugunsdrošības sistēma – nepārtrauktai darbinieku, apmeklētāju un īpašuma drošībai un uguns radīto seku mazināšanai.
 • Videonovērošana un videomonitorings – darbinieku un apmeklētāju kontrolei un videoierakstu pārskatīšanai nepieciešamības gadījumā. Iespējama videonovērošanas sistēma tieši Jūsu birojā vai attālinātā video novērošana apsardzes dienesta postenī.
 • Tehniskā apsardze jeb pults apsardze – īpaši piemērota vidējos un mazos birojos, kur uz vietas nav apsardzes darbinieka. Izmantojot tehnisko apsardzi, birojs attālināti ir apsardzes dienesta uzraudzībā un ātrā reaģēšanas vienība birojā ierodas trauksmes situācijā.
 • Fiziskā apsardze – piemērota vidēji lielos un lielos uzņēmumos. Profesionāls apsardzes darbinieks nepārtraukti atrodas biroja teritorijā un ir gatavs reaģēt uz trauksmes situāciju, iesaistoties vai izsaucot papildspēkus jebkurā brīdī. Mustang Apsardze darbinieki ir īpaši apmācīti profesionālai apsardzes nodrošināšanai birojos, viņu rīcībā ir arī dienesta apģērbs un ekipējums, kas nepieciešams kārtības nodrošināšanai biroju telpās.

Sazinieties ar Mustang Apsardze drošības speciālistiem, lai saņemtu kompleksu, efektīvu un ekonomiski izdevīgu risinājumu, kas izstrādāts tieši Jūsu biroja  drošības garantēšanai.

 

MUSTANG APSARDZE JURIDISKĀM PERSONĀM | Skatījumu skaits: 485 | Datums: 28.09.2019 | Komentāri (0)

Viens no veiksmīga biznesa nosacījumiem ir drošība un pārliecība, ka Jūsu uzņēmums ir pasargāts no ārējas iejaukšanās tā darbībā. Tieši tāpēc apsardzes firma Mustangs Apsardze piedāvājumā ir visa veida apsardze juridiskām personām. Mustangs Apsardze eksperti izvērtēs Jūsu uzņēmuma profilu un specifiku, lai piedāvātu tieši Jums piemērotus risinājumus. Tehniskā apsardze, tostarp signalizācijas uzstādīšana, videonovērošana un videomonitoringa sistēmas izveide un uzstādīšana, caurlaides sistēmas izveide un kontrole, fiziskā apsardze, ugunsdrošība – tie ir vien daži no drošības pasākumiem, ko piedāvā Mustangs Apsardze.

http://www.mustangapsardze.lv/juridiskam-personam/

MUSTANG APSARDZE JURIDISKĀM PERSONĀM | Skatījumu skaits: 503 | Datums: 28.09.2019 | Komentāri (0)