MUSTANG APSARDZE - Mustang Apsardz- visu veidu objektu un personu apsardze
phone
infoportal.lv
LV
infoportal.lv
RU

Uz oficiālu saitu
SIA Mustangs Apsardze
www.mustangapsardze.lv

Sadaļa kategorijas

MUSTANG APSARDZE. JAUNUMI [1]
MUSTANG APSARDZE. KALKULATORS [1]
MUSTANG APSARDZE JURIDISKĀM PERSONĀM [3]
MUSTANG APSARDZE PRIVĀTPERSONĀM [3]
MUSTANG APSARDZE. APSARDZES VIRZIENI [6]
MUSTANG APSARDZE. APSARGĀJAMĀS TERITORIJAS [0]
MUSTANG APSARDZE. PAR MUMS [1]
MUSTANG APSARDZE. KONTAKTI [1]
Guard firm Mustang Apsardze [0]

Facebook

Statistic


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

MUSTANG APSARDZE


BIROJU ĒKU UN OFISU APSARDZE
28.09.2019, 16:39

Neatkarīgi no tā, vai Jūsu birojā strādā desmit vai simts cilvēki, drošībai jābūt pirmajā vietā – tas svarīgi gan pašu darbinieku komfortam, gan biznesa aizsardzībai. Apsardzes firma Mustang Apsardze ir uzkrājusi pieredzi vairāku gadu garumā, kas ļauj nodrošināt drošību gan lielās biroju ēkās, gan nelielos ofisos, izstrādājot individuālus risinājumus ikvienam klientam. Turklāt varam lepoties – mūsu apsargi ir īpaši apmācīti ikdienas komunikācijai ar darbiniekiem un klientiem, līdz ar to mēs garantējam laipnu un korektu izturēšanos ikvienā situācijā.

Mūsu pakalpojumu klāstu var iedalīt vairākos virzienos. Viens no tiem ir vērsts uz darbinieku drošību un darba vides kontroli – mēs piedāvājam tādus risinājumus kā caurlaides sistēmas izveide un kontrole, sabiedriskās kārtības un noteikta režīma nodrošināšana. Rūpēs par materiālajām vērtībām mūsu pakalpojumu klāstā ir arī tehniskā apsardze ārpus darba laika, objekta videonovērošana 24 stundas diennaktī, kā arī inženiertehnisko un komunikāciju sistēmu darbības kontrole, tostarp ugunsdrošības ievērošanas pasākumi. Mēs piedāvājam arī apsardzes risinājumus ārpus darba telpām, tostarp auto novietnes apkalpošanu un autotransporta caurlaides sistēmas izveidi un kontroli.

Mūsu klientiem piedāvājam plašu apsardzes risinājumu klāstu, kas piemērots biroju ēkām un ofisiem:

  • Signalizācija – drošībai ārpus biroja darba laika, īpašām telpām birojā, kā arī biroja teritorijā.
  • Ugunsdrošības sistēma – nepārtrauktai darbinieku, apmeklētāju un īpašuma drošībai un uguns radīto seku mazināšanai.
  • Videonovērošana un videomonitorings – darbinieku un apmeklētāju kontrolei un videoierakstu pārskatīšanai nepieciešamības gadījumā. Iespējama videonovērošanas sistēma tieši Jūsu birojā vai attālinātā video novērošana apsardzes dienesta postenī.
  • Tehniskā apsardze jeb pults apsardze – īpaši piemērota vidējos un mazos birojos, kur uz vietas nav apsardzes darbinieka. Izmantojot tehnisko apsardzi, birojs attālināti ir apsardzes dienesta uzraudzībā un ātrā reaģēšanas vienība birojā ierodas trauksmes situācijā.
  • Fiziskā apsardze – piemērota vidēji lielos un lielos uzņēmumos. Profesionāls apsardzes darbinieks nepārtraukti atrodas biroja teritorijā un ir gatavs reaģēt uz trauksmes situāciju, iesaistoties vai izsaucot papildspēkus jebkurā brīdī. Mustang Apsardze darbinieki ir īpaši apmācīti profesionālai apsardzes nodrošināšanai birojos, viņu rīcībā ir arī dienesta apģērbs un ekipējums, kas nepieciešams kārtības nodrošināšanai biroju telpās.

Sazinieties ar Mustang Apsardze drošības speciālistiem, lai saņemtu kompleksu, efektīvu un ekonomiski izdevīgu risinājumu, kas izstrādāts tieši Jūsu biroja  drošības garantēšanai.

 
Добавил: ADMIN |
Просмотров: 454 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0


avatar


 

Translate

Ieeja uz saitu

Meklēšana

Facebook
Самые популярные публикации, кликай!

Главная страница

Интересное в ОК

Интересное в Facebook

Интересное ВКонтакте

Интересное в Twitter

Интересное в Pinterest

Интересное в Youtube

Интересное в Draugiem

Интересное в Telegram