MUSTANG APSARDZE - Mustang Apsardz- visu veidu objektu un personu apsardze
phone
infoportal.lv
LV
infoportal.lv
RU

Uz oficiālu saitu
SIA Mustangs Apsardze
www.mustangapsardze.lv

Sadaļa kategorijas

MUSTANG APSARDZE. JAUNUMI [1]
MUSTANG APSARDZE. KALKULATORS [1]
MUSTANG APSARDZE JURIDISKĀM PERSONĀM [3]
MUSTANG APSARDZE PRIVĀTPERSONĀM [3]
MUSTANG APSARDZE. APSARDZES VIRZIENI [6]
MUSTANG APSARDZE. APSARGĀJAMĀS TERITORIJAS [0]
MUSTANG APSARDZE. PAR MUMS [1]
MUSTANG APSARDZE. KONTAKTI [1]
Guard firm Mustang Apsardze [0]

Facebook

Statistic


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

MUSTANG APSARDZE


MUSTANG APSARDZE. FIZISKĀ APSARDZE
02.10.2019, 17:51

Fiziskā apsardze

Individuāla pieeja, kompleksi un īpaši pielāgoti risinājumi – neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešami apsargi kārtības nodrošināšanai publiskos pasākumos, vai  ir vajadzība pēc uzņēmuma teritorijas vai telpu apsargāšanas, vai arī vēlaties maksimālu drošību savā dzīvesvietā, Mustangs Apsardze fiziskās apsardzes speciālisti izstrādās Jums vispiemērotāko apsardzes veidu.  Jums vairs nebūs nekādu rūpju par drošību – to savā ziņā ņems Mustangs Apsardze drošības dienests. Mūsu personāls ir īpaši apmācīts specifiskām fiziskās apsardzes situācijām, turklāt mūsu rīcībā ir nepieciešamais apsardzes aprīkojums un sistēmas vēl efektīvākai darba izpildei un mūsu klientu drošības nodrošināšanai.

Fiziskā apsardze uzņēmumam

Ja nepieciešami apsardzes pakalpojumi uzņēmumam, droši varat izvēlēties Mustangs Apsardze piedāvātos drošības risinājumus – fiziskā apsardze tiek nodrošināta ražošanas telpās, auto stāvvietās, noliktavās, birojos, karjerās, tirdzniecības telpās vai jebkurā citā teritorijā pēc Jūsu vajadzībām. Šis ir efektīvs veids, kā uzņēmumam pasargāt sevi no zaudējumiem zādzību vai krāpniecības rezultātā.

Mustangs Apsardze darbinieki ir īpaši apmācīti darboties vidē, kurā notiek regulāra saskarsme ar uzņēmuma darbiniekiem vai klientiem, līdz ar to varat būt pārliecināti, ka mūsu apsargu izturēšanās būs korekta un augsti profesionāla. Mūsu apsardzes darbinieki fiksēs visus notikumus apsargājamā teritorijā, kā arī informēs atbildīgās personas par jebkuriem notikumiem, kas nav saskaņā ar uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumiem, to skaitā par aizdomīgām darbībām, ko veic kāda no teritorijā esošām personām.

Mustangs Apsardze standarta fiziskās apsardzes piedāvājums vidēji lielai apsargājamajai teritorijai ir sākot no 5,00 EUR/h.

Lai saņemtu īpaši Jums izstrādātu piedāvājumu, kā arī uzzinātu precīzas fiziskās apsardzes izmaksas Jums interesējošā objektā, aicinām sazināties ar Mustangs Apsardze speciālistiem.

  

Fiziskā apsardze privātpersonām

Neatkarīgi no tā, vai mitināties privātmāju ciematā, noslēgtā savrupmājā vai elegantā penthausā, ir situācijas, kad fiziskā apsardze ir neaizstājams pakalpojums. Te talkā nāks Mustangs Apsardze drošības dienests. Mūsu drošības speciālisti ir īpaši apmācīti darbam ar privātiem klientiem, līdz ar to varat būt pārliecināti par savas ģimenes un sava īpašuma drošību, kā arī īpašu diskrētumu un korektumu.

Lai uzzinātu, kādas fiziskās apsardzes pakalpojumus Mustangs Apsardze piedāvā privātpersonām un saņemtu tieši Jums izstrādātu individuālu piedāvājumu, aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem.

 

Fiziskā apsardze publiskos pasākumos

Uzņēmuma sporta spēles, pilsētas svētki, zaļumballe vai brīvdabas koncerts – ir neskaitāmi publiski pasākumi, kuros drošības nodrošināšanai vēlama ir profesionāla apsardzes dienesta klātbūtne. Mustangs Apsardze darbinieki ir rūpējušies par drošību un kārtību visdažādākajos publiskajos pasākumos, turklāt mūsu speciālisti ir apmācīti strādāt arī paaugstināta riska apstākļos, tostarp diennakts tumšajā laikā. Tāpat Mustangs Apsardze darbinieki ir pieredzējuši sadarbībā ar pašvaldības policijas darbiniekiem, līdz ar to drošība pasākuma apmeklētājiem tiek nodrošināta augstākajā līmenī.

Ja Jums nepieciešama apsardze publiskā pasākumā, aicinām sazināties ar Mustangs Apsardze speciālistiem, kuri piedāvās Jums pašu piemērotāko risinājumu, kā arī izstrādās cenu piedāvājumu. Fiziskās apsardzes izmaksas publiskā pasākumā ir atkarīgas no vairākiem aspektiem, tostarp pasākuma vietas, apmeklētāju skaita, pasākuma specifikas un citiem.

Lielākoties viena apsardzes darbinieka izmaksas publiskos pasākumos ir sākot no 7,00 EUR/h.

 

http://www.mustangapsardze.lv/fiziska-apsardze/
Добавил: ADMIN |
Просмотров: 437 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0


avatar


 

Translate

Ieeja uz saitu

Meklēšana

Facebook
Самые популярные публикации, кликай!

Главная страница

Интересное в ОК

Интересное в Facebook

Интересное ВКонтакте

Интересное в Twitter

Интересное в Pinterest

Интересное в Youtube

Интересное в Draugiem

Интересное в Telegram