MUSTANG APSARDZE - Mustang Apsardz- visu veidu objektu un personu apsardze
phone
infoportal.lv
LV
infoportal.lv
RU

Uz oficiālu saitu
SIA Mustangs Apsardze
www.mustangapsardze.lv

Sadaļa kategorijas

MUSTANG APSARDZE. JAUNUMI [1]
MUSTANG APSARDZE. KALKULATORS [1]
MUSTANG APSARDZE JURIDISKĀM PERSONĀM [3]
MUSTANG APSARDZE PRIVĀTPERSONĀM [3]
MUSTANG APSARDZE. APSARDZES VIRZIENI [6]
MUSTANG APSARDZE. APSARGĀJAMĀS TERITORIJAS [0]
MUSTANG APSARDZE. PAR MUMS [1]
MUSTANG APSARDZE. KONTAKTI [1]
Guard firm Mustang Apsardze [0]

Facebook

Statistic


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

MUSTANG APSARDZE

В категории объявлений: 6
Показано объявлений: 4-6
Страницы: « 1 2


Сортировать по: Datums · Nosaukums · Reitings · Komentāri · Skatījumi

Lai garantētu drošību jūsu mājās vai uzņēmumā, ne vienmēr ir nepieciešama fiziskā apsardze – bieži vien absolūti pietiekams risinājums ir pults apsardze jeb objektu tehniskā apsardze, kas nozīmē, ka, saņemot trauksmes signālu, vai nu Jūs pieņemat lēmumu, kā rīkoties, vai arī objektā nekavējoties ierodas Mustangs Apsardze ātrās reaģēšanas vienība. Droši, efektīvi un izdevīgi – Jums nav jāalgo apsardzes darbinieks 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, tā vietā varat izvēlēties signalizācijas pulti!

Objekta drošībai tajā tiek uzstādīta signalizācija, kas pārraida signālu uz centrālo pults staciju. Kad centrālē saņemts signāls par iespējamu apdraudējumu, objekta īpašnieks vai cita atbildīgā persona nekavējoties saņem SMS uz savu telefonu, savukārt Mustangs Apsardze ātrās reaģēšanas grupa nekavējoties dodas uz objektu, maksimāli ātri novēršot potenciālo apdraudējumu. Mustangs Apsardze speciālisti sadarbojas arī ar tiesībsargājošām iestādēm, kas nozīmē, ka jau nodarīta kaitējuma gadījumā papildspēki tiks piesaistīti operatīvi.

Ja nolemjat, ka Jums piemērotākais risinājums ir pults apsardze jeb tehniskā apsardze, aicinām sazināties ar Mustangs Apsardze speciālistiem, kuri izstrādās piedāvājumu iespējām un izmaksām tieši Jūs interesējošā objektā. Mustangs Apsardze piedāvātie pults apsardzes pakalpojumi izmaksā sākot no 10,00 EUR mēnesī.

 

MUSTANG APSARDZE. APSARDZES VIRZIENI | Skatījumu skaits: 262 | Datums: 02.10.2019 | Komentāri (0)

Fiziskā apsardze

Individuāla pieeja, kompleksi un īpaši pielāgoti risinājumi – neatkarīgi no tā, vai Jums nepieciešami apsargi kārtības nodrošināšanai publiskos pasākumos, vai  ir vajadzība pēc uzņēmuma teritorijas vai telpu apsargāšanas, vai arī vēlaties maksimālu drošību savā dzīvesvietā, Mustangs Apsardze fiziskās apsardzes speciālisti izstrādās Jums vispiemērotāko apsardzes veidu.  Jums vairs nebūs nekādu rūpju par drošību – to savā ziņā ņems Mustangs Apsardze drošības dienests. Mūsu personāls ir īpaši apmācīts specifiskām fiziskās apsardzes situācijām, turklāt mūsu rīcībā ir nepieciešamais apsardzes aprīkojums un sistēmas vēl efektīvākai darba izpildei un mūsu klientu drošības nodrošināšanai.

Fiziskā apsardze uzņēmumam

Ja nepieciešami apsardzes pakalpojumi uzņēmumam, droši varat izvēlēties Mustangs Apsardze piedāvātos drošības risinājumus – fiziskā apsardze tiek nodrošināta ražošanas telpās, auto stāvvietās, noliktavās, birojos, karjerās, tirdzniecības telpās vai jebkurā citā teritorijā pēc Jūsu vajadzībām. Šis ir efektīvs veids, kā uzņēmumam pasargāt sevi no zaudējumiem zādzību vai krāpniecības rezultātā.

Mustangs Apsardze darbinieki ir īpaši apmācīti darboties vidē, kurā notiek regulāra saskarsme ar uzņēmuma darbiniekiem vai klientiem, līdz ar to varat būt pārliecināti, ka mūsu apsargu izturēšanās būs korekta un augsti profesionāla. Mūsu apsardzes darbinieki fiksēs visus notikumus apsargājamā teritorijā, kā arī informēs atbildīgās personas par jebkuriem notikumiem, kas nav saskaņā ar uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumiem, to skaitā par aizdomīgām darbībām, ko veic kāda no teritorijā esošām personām.

Mustangs Apsardze standarta fiziskās apsardzes piedāvājums vidēji lielai apsargājamajai teritorijai ir sākot no 5,00 EUR/h.

Lai saņemtu īpaši Jums izstrādātu piedāvājumu, kā arī uzzinātu precīzas fiziskās apsardzes izmaksas Jums interesējošā objektā, aicinām sazināties ar Mustangs Apsardze speciālistiem.

  

Fiziskā apsardze privātpersonām

Neatkarīgi no tā, vai mitināties privātmāju ciematā, noslēgtā savrupmājā vai elegantā penthausā, ir situācijas, kad fiziskā apsardze ir neaizstājams pakalpojums. Te talkā nāks Mustangs Apsardze drošības dienests. Mūsu drošības speciālisti ir īpaši apmācīti darbam ar privātiem klientiem, līdz ar to varat būt pārliecināti par savas ģimenes un sava īpašuma drošību, kā arī īpašu diskrētumu un korektumu.

Lai uzzinātu, kādas fiziskās apsardzes pakalpojumus Mustangs Apsardze piedāvā privātpersonām un saņemtu tieši Jums izstrādātu individuālu piedāvājumu, aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem.

 

Fiziskā apsardze publiskos pasākumos

Uzņēmuma sporta spēles, pilsētas svētki, zaļumballe vai brīvdabas koncerts – ir neskaitāmi publiski pasākumi, kuros drošības nodrošināšanai vēlama ir profesionāla apsardzes dienesta klātbūtne. Mustangs Apsardze darbinieki ir rūpējušies par drošību un kārtību visdažādākajos publiskajos pasākumos, turklāt mūsu speciālisti ir apmācīti strādāt arī paaugstināta riska apstākļos, tostarp diennakts tumšajā laikā. Tāpat Mustangs Apsardze darbinieki ir pieredzējuši sadarbībā ar pašvaldības policijas darbiniekiem, līdz ar to drošība pasākuma apmeklētājiem tiek nodrošināta augstākajā līmenī.

Ja Jums nepieciešama apsardze publiskā pasākumā, aicinām sazināties ar Mustangs Apsardze speciālistiem, kuri piedāvās Jums pašu piemērotāko risinājumu, kā arī izstrādās cenu piedāvājumu. Fiziskās apsardzes izmaksas publiskā pasākumā ir atkarīgas no vairākiem aspektiem, tostarp pasākuma vietas, apmeklētāju skaita, pasākuma specifikas un citiem.

Lielākoties viena apsardzes darbinieka izmaksas publiskos pasākumos ir sākot no 7,00 EUR/h.

 

http://www.mustangapsardze.lv/fiziska-apsardze/

MUSTANG APSARDZE. APSARDZES VIRZIENI | Skatījumu skaits: 232 | Datums: 02.10.2019 | Komentāri (0)

  

 

Drošība nav tikai rūpīgi aizslēgtas durvis un pievērti logu slēģi – šodien rūpes  par drošību nozīmē, ka uzmanība tiek pievērsta visdažādākajiem tās aspektiem, tostarp gan fiziskās apsardzes risinājumiem, gan aizsardzību juridiskā jomā. Mustangs Apsardze ir viens no retajiem apsardzes privātuzņēmumiem Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā plašu pakalpojumu spektru, kā arī daudzpusīgu pieeju drošības jautājumu risināšanā.  Izvēloties Mustangs Apsardze, Jūs varat būt pārliecināti, ka tiks garantēta ugunsdrošība, par jūsu sirdsmieru gādās gan tehniskā apsardze, gan fiziskā apsardze, kā arī vajadzības gadījumā tiks pieslēgta attālinātā video novērošana.

8880 8880

 info@mustangapsardze.lv

 

REKVIZĪTI

MUSTANG APSARDZE SIA
Juridiska adrese: Gāles 27, Sigulda, Siguldas nov. LV-2150
PVN Reģ. nr. LV40003659347

Faktiskā adrese:
Ādažu iela 48A, Bukulti, Garkalnes nov., Latvija, LV-1024

 

Uz oficiālu saitu
SIA Mustangs Apsardze
www.mustangapsardze.lv

MUSTANG APSARDZE. APSARDZES VIRZIENI | Skatījumu skaits: 232 | Datums: 02.10.2019 | Komentāri (0)


1-3 4-6


 

Translate

Ieeja uz saitu

Meklēšana

Facebook


phone
IZEJA